Szkolny Konkurs Recytatorski

PROTOKÓŁ  Z PRZEPROWADZENIA SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

W dniu 20 października 2008 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „Moja Ojczyzna”. Konkurs obejmował utwory o tematyce patriotycznej w związku ze zbliżającą się rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości ( 11 listopada). W konkursie uczestniczyli uczniowie klas I-VI, którzy do 7 października zgłosili za pośrednictwem wychowawców klas.
    Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe - klas I-II, klas III-IV i klas V-VI.

KATEGORIA KLAS I-II
    Występy uczniów klas I-II oceniała komisja w składzie:
    Danuta Malinowska
    Elżbieta Samołyk
    Irena Dorosz

I miejsce zajęła Paulina Cichoń – 44 pkt / 45 pkt
    II miejsce zajął Jakub Staszak – 43 pkt / 45 pkt
    III miejsce zajęłaa Emilia Gliniak – 41 pkt / 45 pkt

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.
    Paulina Cichoń i Jakub Strychalski będą reprezentować szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Moja Ojczyzna”, który odbędzie się 26 listopada 2008 roku  w Domu Kultury „Jowisz”.

Pozostali uczestnicy konkursu w tej kategorii: Katarzyna Murawska, Sara Piwko, Jakub Styczyński, Zuzanna Łysiak, Wiktoria Wołosiuk, Ernest Nalepa, Natalia Grochowska, Karolina Sapikowska, Agata Budzińska – otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

KATEGORIA KLAS III-IV
    Występy uczniów klas III-IV oceniała komisja w składzie:
    Dyrektor Szkoły Danuta Sztuczka
    Danuta Malinowska
    Monika Hałubek

I miejsce zajął Igor Maksymczak – 44 pkt / 45 pkt
    II miejsce zajęła Karina Suchorukow – 42 pkt / 45 pkt
    III miejsce zdobyła Martyna Przybyś 41 pkt / 45 pkt

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.
    Igor Maksymczak i Karina Suchorukow będą reprezentować szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Moja Ojczyzna”, który odbędzie się 26 listopada 2008 roku w Domu Kultury „Jowisz”.

Pozostali uczestnicy konkursu w tej kategorii: Marcin Łaszczowski, Wiktoria Gliniak, Klaudia Strychalska, Klaudia Karaś, Dominik Dąbrowski, Jowita Rekis, Wojciech Cichoń, Klaudia Rojek i Estera Nalepa - otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

KTEGORIA KLAS V-VI
    Występy uczniów klas V-VI oceniała komisja w składzie:
    Dyrektor Szkoły Danuta Sztuczka
    Monika Hałubek

I miejsce zajęła Julita Radło – 30 pkt / 30 pkt
    II miejsce zajęła Katarzyna Bąkowska – 28, 5 pkt / 30 pkt
    III miejsce zajęła Paulina Nalepa – 28 pkt / 30 pkt

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.
    Julita Radło i Katarzyna Bąkowska będą reprezentować szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Moja Ojczyzna”, który odbędzie się 26 listopada 2008 roku w Domu Kultury „Jowisz”.

Pozostali uczestnicy konkursu w tej kategorii: Weronika Strzelczyk, Bartosz Krawczyk, Dominika Talarska, Marcin Białowąs, Dawid Aleksandrowicz, Jakub Wywiał, Daniel Marysiak i Gracjan Polak- otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim  uczestnikom konkursu oraz ich wychowawcom za wspaniałe przygotowanie dzieci do pięknych deklamacji.
    Uczniom gratulujemy wspaniałego występu!